Kapadokya Jeep Safari Turu

den başlayan fiyatlarla

Kapadokya Jeep Safari Turu

Nevşehir

Kapadokya Tatil Jeep Safari, Kapadokya'daki en gizli rotalarda en görülmeye değer safari ve off-road turları düzenlemektedir.

Alınan Covid Önlemleri

Yetişkin 2
Çocuk 0

1. Gün Kapadokya Jeep Safari Turu

Sadece tur değil; hayatınızın macerası

Kapadokya Tatil Jeep Safari, Kapadokya'daki en gizli rotalarda en görülmeye değer safari ve off-road turları düzenlemektedir. Tur, yolcuların otellerinden veya istedikleri bir buluşma noktasından alınmalarıyla başlar, şampanya kutlaması ve off-road safari sertifika töreniyle son bulur. Bütün misafirlerimize tur sonunda birer hatıra fotoğrafı hediye edilir. Tur sonunda misafirlerimiz otellerine veya arzu ettikleri bir yere bırakılırlar.


Gün Doğumu
Bu tur Kapadokya’nın panoramik bir manzara noktasında gündoğumundan hemen önce başlar. Yolcularımız onlarca, rengarenk balonun gökyüzünde süzülmesini izleme ve harika gündoğumu fotoğrafları çekme imkanı bulur.

Gün Batımı
Bu tur isteğiniz doğrultusunda (standart ve uzun) olmak üzere iki farklı seçenek sunmaktdır. Gün batımı turlarının düzenlenme amacı Kapadokya Bölgesi’nin günbatımındaki eşsiz manzarasını panaromik bir açıdan göstermektir.


Özgürlük Turu
Bu tur günün istenilen herhangi bir saatinde istenilen sürede düzenlenebilir. Programları gündoğumu veya günbatımı turuna uymayanlar bu seçenekten faydalanabilir.

  • Konaklama Dahil Değil

Dahil Hizmetler

  • Otelden alınıp otele bırakma
  • Belirtilen güzergah ve rotalarda 2 saat Jeep Safari turu
  • Tur sonunda Alkolsüz şampanya ikramı
  • Sertifika
  • Sigorta

Hariç Hizmetler

  • Kişisel harcamalar
  • Bahşişler

Önemli Bilgiler

Jeep safari turuna belirtilen fiyatlar için 1 araç için en az 1 kişi en fazla 4 kişi katılabilir

Ek Bilgiler

12 Ay'a Varan Taksit Seçenekleri
Tüm kredi kartlarına 12 ay'a varan taksit seçenekleri. Tabloda görülen tüm bankalarda 2 -3 -6 -9 - 12 taksit seçeneklerini kullanabilirsiniz. İyzico ödeme güvencesiyle...

İyzico Ödeme Güvencesi
Tabloda görülen tüm bankalarda 2 -3 -6 -9 - 12 taksit seçeneklerini kullanarak tatilinizi taksit imkanı ile alabilirsiniz.

Müşteri Talep Ettiği Noktadan

Hareket Saati : 05:00 - 17:00

Rezervasyon sırasında konaklama belirteceğiniz otelinizden alınırsınız

5

9,232

4

8,125

3

6,263

2

3,463

1

1,456
Joanne Scott 4.5
Dec 21st 13.00 Brezil

Ut enim ad minim veniam, quis Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et nostrud exercitation ullamco laboris commodo consequat.

Helpful Comment Report
Rose Slater
Dec 22st 6.00 Brezil

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris commodo Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur consequat.

Comment
Edward 4
Dec 21st 16.35 UK

Ut enim ad minim veniam, quis Neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum quia dolor sit amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et nostrud exercitation ullamco laboris commodo consequat.

Helpful Comment Report

Benzer Ürünler